تعمیر یخچال و فریزر ویرپول کرج

تعمیر یخچال و فریزر ویرپول کرج

تعمیر یخچال و فریزر ویرپول کرج

تعمیر یخچال و فریزر ویرپول کرج خود را به متخصصین ما در مرکز تخصصی تعمیر یخچال کرج بسپارید . یکی از برندهای معروف یخچال فریزر ویرپول در کرج می باشد که یک برند بسیار شناخته شده و معروف در بین مصرف کنندگان بوده و با توجه به کیفیت بالا توانسته است رضایت بیشتر مشتریان را به خود جلب نمایند.از آنجایی که یخچال فریزر یکی از مهم ترین وسایل در آشپزخانه می باشد و تولیدکنندگان نیز به این امر واقف بوده در نتیجه انواع مختلفی از برندها را وارد بازار نموده اند که هر کدام دارای کیفیت های مطلوبی می باشند.

از آنجایی که لوازم برقی امکان دارد بعد از مدت ها استفاده دچار خراب شوند این یخچال ها نیز از این امر مستثنی نمی باشند در نتیجه بعد از گذشت چندین سال امکان دارد قطعات داخل یخچال دچار مشکل شوند.شما برای تعمیر یخچال و فریزر ویرپول کرج ، حتماً باید به مراکز تعمیراتی معتبر که در این شهر وجود دارند مراجعه کنید . زیرا این مکان ها به دلیل سابقه کاری خوب و حرفه‌ای بودن می توانند بدون هیچ گونه مشکلی یخچال شما را درست نمایند و در ادامه دچار مشکل نخواهید شد . یکی از این مراکز ، مرکز تعمیر یخچال و فریزر ویرپول کرج است .

نگران هزینه ی سنگین تعمیرات یخچال فریزر نباشید

ما کمترین هزینه ی تعمیرات را داریم

تعمیر یخچال و فریزر ویرپول کرج ، داغ شدن موتور

تعمیر یخچال و فریزر ویرپول کرج ، داغ شدن موتور

در بعضی مواقع این موضوع پیش می آید که وقتی به موتور یخچال ویرپول دست می زنید احساس سوختن می کنید . این امر نشان دهنده داغ شدن موتور یخچال فریزر شماست که می تواند دلایل مختلفی داشته باشد . ما در این قسمت به ذکر مهم ترین دلایل آن پرداخته ایم .

ذاغ شدن موتور یخچال از مشکلات عمده است . در نتیجه حتما شما به فکر تعمیر یخچال ویرپول می‌افتید که قبل از همه اینها باید دلیل به وجود آمدن این مشکل را شناسایی نمایید.

  • در بیشتر موارد در بروز این مشکل به دلیل نامتعادل بودن ولتاژ می باشد.
  • همچنین بالا بودن حرارت گاز برگشتی و عدم وجود گاز خنک کننده نیز می‌تواند عامل به وجود آمدن این مشکل باشد.
  •  وجود مواد آلوده در فیلتر نیز می تواند باعث داغ شدن موتور یخچال شده زیرا این عامل مانع از گردش هوا می شود در نتیجه موتور به سرعت داغ خواهد شد.
  • عامل دیگر کثیف بودن کندانسور و خرابی فن میباشد زیرا این رسوبات مانند یک عایق عمل می کنند و مانع از رد و بدل شدن هوا در داخل و خارج شده در نتیجه باعث داغ شدن موتور یخچال می شود که شما باید حتماً این مشکل را هرچه سریعتر رفع نمایید.

ما تمامی خدمات خود را 100 درصد ضمانت می کنیم

تعمیر نشتی آب از یخچال و فریزر

تعمیر یخچال و فریزر ویرپول کرج ، نشتی آب

نشت آب از یخچال ویرپول از جمله مشکلات  است که به هیچ عنوان نباید نادیده گرفته شود . زیرا نشتی آب هم به خود یخچال و هم به کف آشپزخانه آسیب جدی وارد می‌نماید. وقتی آب از یخچال نشت می کند شما نگران نباشید زیرا یک مشکل بسیار جدی نبوده و با چند راه حل ساده شما می توانید در کوتاهترین زمان این مشکل را رفع نمایید.

نکته ای که شما باید به ان توجه نمایید بخش های حساس یخچال نسبت به نشتی آب میباشد که باعث می شود که شما خسارت بسیار بالایی را پرداخت نمایید. اگر نشت آب ساده باشد شما به تنهایی می توانید آن را رفع کنید اما اگر مشکل جدی تر از آن باشد حتما باید از افراد متخصص و ماهر کمک بگیرید.

یکی از دلایل جمع شدن آب میتواند خراب شدن لاستیک یخچال باشد زیرا هرگونه تجمع مواد غذایی و یا گرد و خاک در بین لاستیک ها می توانند امان از محکم بستن درب یخچال شده در نتیجه تنظیم دمای آن به خوبی صورت نمی‌گیرد و این امر نیز باعث نشتی آب یخچال می شود.

همچنین امکان دارد لاستیک یخچال دچار پوسیدگی و خراب شدگی و یا پارگی شده باشد که همین امر نیز یکی دیگر از دلایل نشتی آب میباشد. علت دیگر نشت آب در یخچال ها مسدود شدن لوله تخلیه یخچال بوده زیر آب های موجود در یخچال در داخل سینی جمع می شوند به همین منظور در بیشتر مواقع امکان دارد سوراخی سینی بر اثر عواملی مانند خود مواد غذایی و یا یخ زدن مسدود شوند در نتیجه آب یخچال نشت خواهد نمود.

در صورتی که یخچال فریزر شما دچار این مشکلات شده است ، شما می توانید به تعمیر یخچال و فریزر ویرپول کرج مراجعه کرده و درخواست تعمیرات یخچال بدهید .

ارائه ی مشاوره ی 100 درصد رایگان !

علت منجمد شدن مواد غذایی داخل یخچال

تقریباً بیشتر افراد با این صحنه مواجه شده‌اند که وقتی یخچال خود را باز میکنند شاهد یخ زدن خوراکی های داخل یخچال می شوند اگر چه از این مواد غذایی می توان استفاده نمود ولی قطعاً تغییراتی در مزه و رنگ آنها ایجاد می شود.

انجماد می‌تواند تغییراتی را در بافتهای مواد غذایی ایجاد کند در نتیجه شما در مدت زمان بسیار کم می توانید از آن استفاده کنید به همین منظور قبل از اینکه شما خیلی نگران شوید باید اقدامات لازم را انجام دهید . در این قسمت به ذکر دلایل و راهکارهای آن پرداخته ایم .

  1. تنظیم دما یخچال ویرپول یک مسئله بسیار مهم برای نگهداری مواد غذایی داخل یخچال بوده زیرا تنظیم نبودن دما یکی از علت شایع منجمد شدن مواد غذایی داخل یخچال می باشد.
  2. یکی از دلایل منجمد شدن مواد غذایی میتواند خراب شدن ترموستات نیز باشد زیرا از آنجایی که ترموستات وظیفه تنظیم دما را برعهده دارد در نتیجه خرابی آن می‌تواند باعث بروز این مشکل را در یخچال شود در نتیجه بهتر است برای تست سلامت ترموستات از مولتی متر استفاده کنید.
  3. خرابی ترمیستور یخچال فریزر نیز می تواند یکی از دلایل منجمد شدن مواد غذایی باشد که مانند یک سنسور عمل مینماید به گونه ای که دمای خوانده شده را بر روی برد الکتریکی کنترل نموده تا برد فرمان کمپرسور و فن را ارسال نماید.خرابی ترمیستور باعث می شود که کمپرسور و فن بیش از حد کار کند در نتیجه باعث خرابی بیشتر یخچال می شود.
  4. خرابی برد الکترونیکی و یا برد فرمان از دیگر نوارد یخ زدن نواد غذایی داخل یخچال بوده زیرا در صورت مشکل ممکن است برد نتواند فرمان لازم را برای راه اندازی هیتر صادر نماید در نتیجه باعث یخ زدن میوه و خیلی از نواد غذایی در داخل یخچال می شود.

در صورتی که یخچال فریزر شما با هریک از این موارد و مشکلات رو به رو است ، شما می توانید با متخصصین تعمیر یخچال و فریزر ویرپول کرج تماس گرفته و درخواست تعمیرات نمایید .

جهت دریافت مشاوره و خدمات هم اکنون با ما تماس بگیرید

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 10 =