تعمیر یخچال مهرشهر کرج

تعمیر یخچال مهرشهر کرج

تعمیر یخچال مهرشهر کرج

تعمیر یخچال مهرشهر کرج از بهترین مراکز تعمیر یخچال در کرج است . خرابی یخچال یکی از دغدغه های بسیار مهم برای ما می باشد که به خاطر حجم بسیار زیادی که یخچال دارد و وزن سنگین آن نمی توانیم به راحتی آن را جابجا کنیم و در هنگام خرابی به یک تعمیرگاه ببریم .

در ایجاد مرکزی را به شما معرفی میکنیم که تعمیر یخچال در مهرشهر کرج است . اگر شما ساکن مهرشهر کرج هستید می توانید به راحتی با یک تماس تلفنی یک تعمیرکار را از مرکز تعمیر یخچال کرج  بخواهید تا در منزل و محل زندگی شما یخچال را برای شما تعمیر کند.

 ارائه کننده ی بهترین کیفیت خدمات تعمیر یخچال ، با کمترین هزینه !

تعمیر یخچال مهرشهر کرج ، ارور یخچال

امروزه به خاطر وجود نمایشگر که بر روی یخچال ها وجود دارد آسیب ها و خرابی های احتمالی یخچال بر روی نمایشگر دیجیتال نشان داده میشود و ارور می دهد تا ما بتوانیم متوجه خرابی یا نقص یخچال بشویم .

در اینجا قصد داریم درباره انواع معنی ارور یخچال با شما صحبت کنیم. در هنگامی که یخچال شما ارور می دهد حروف و اعدادی بر روی نمایشگر ظاهر می‌شود این حروف و اعداد با هر رقم و حروف که باشد نشانگر خرابی یک قسمت از یخچال می باشد که در این مواقع شما باید حتماً دفترچه راهنما و کاتالوگ یخچال را بررسی کنید.

در قسمت عیب یابی این علامت ها و نشانه ها را ترجمه کنید هر علامت یک نشانه درون دفترچه مختص یک قسمت از یخچال است که با شما با معنی و ترجمه کردن ارور متوجه خرابی آن قسمت یخچال می شوید و در این مواقع اگر خودتان توانستید اقدام به رفع ارور یخچال کنید از یک تعمیرکار ماهر و یک تکنسین متخصص کمک بگیرید تا یخچال شما را تعمیر کند.

نگران فاسد شدن مواد غذایی خود نباشید

ما در کمتر از سه ساعت تمامی تعمیرات را انجام می دهیم

تعمیر یخچال مهرشهر کرج ،مشکلات رایج

یکی از یخچال های بسیار محبوب و البته گران قیمت یخچال ساید بای ساید است این یخچال ها یکی از جدیدترین و به روز ترین یخچالها با تکنولوژی جدیدی که در تولید آن استفاده شده است.

در اینجا می خواهیم مشکلات رایج یخچال ساید بای ساید را برایتان بیان کنیم تا اگر شما هم جزو افرادی هستید که در منزل از این مدل یخچال ها داشتید بدون اینکه چه مشکلاتی پیش روی شما خواهد بود.

یکی از مشکلاتی که یخچال ساید با اشاره دارد این است که یخچال خنک نمی کند و برای رفع این مشکل باید به علت آن پی ببرید و علت خنک نکردن این یخچال ها وجود برفک در قسمت پراتور و نشت گاز و خرابی فن یا کمپرسور می باشد که به راحتی یک تعمیرکار می‌تواند این مشکل را برطرف کند.

علت بعدی وجود صدای غیر متعارف و غیرطبیعی از یخچال ساید بای ساید می باشد که مربوط به خرابی کمپرسور یا خرابی فن است یا اینکه یخچال ساید بای ساید شما تراز نیست حتماً این موارد را چک کنید اگر یخچال جای مناسبی قرار ندارد جای آن را تغییر دهید تا لرزش آن از بین برود .

مشکل بعدی این است که یخچال یکسره کار میکند و بر روی اتوماتیک یخچال نمیرود در این صورت ممکن است این به دلیل نشت گاز در قسمت موتور باشد که به برد آن آسیب رسانده و اتوماتیک آن را خراب کرده است که باید حتماً برای این منظور از یک تعمیرکار یخچال کمک بگیرید تا ترموستات یا سنسورهای آن را که یکسره شده علائم آن کار میکند تعمیر نماید.

مورد بعد خرابی لاستیک های دور درب یخچال است . اگر لاستیک ها زخمی شود و باعث هدر رفتن سرما و کاهش طول عمر کمپرسور یخچال می شود که موجب برفک زدن یخچال می‌گردد و مصرف برق شما را افزایش می دهد باید حتماً دوستی که دور یخچال و پس از مدتی استفاده و پس از خراش و خرابی آن را تعویض کنید تابه عملکرد بهتر یخچال کمک کند.

فن کندانسور یخچال ساید بای ساید ممکن است کار نکند در این مواقع باعث آسیب رسیدن به موتور یخچال می شود و یکی از نشانه های خرابی فن کندانسور یخچال صدای پشت یخچال از کشیش از حداقل هم می شود در این مواقع باید حتماً پریز برق را از دو شاخه بکشید و دوشاخه یخچال را بررسی کنید شاید عیب و ایراد از دوشاخه باشد.

ما ضامن تمامی خدمات خود هستیم

علت داغ شدن موتور یخچال

تعمیر یخچال مهرشهر کرج، داغ کردن

همه ما در منزلمان یک یخچال داریم که از آن برای فاسد نشدن مواد غذایی و سرد نگه داشتن آنها استفاده می‌کنیم یخچال ها در مدل های متنوع در بازار وجود دارد که سایز و اندازه و مدل آن را بر اساس بودجه ما انتخاب میکنیم.

نگهداری از یخچال روش و قلق خاص خود را دارد و ممکن است پس از مدتی استفاده نیاز به تعمیر داشته باشد .در اینجا یکی از علل های تعمیر شدن یخچال را برایتان بیان میکنیم و علت داغ شدن موتور یخچال یکی از مرسوم ترین اختلالات در عملکرد یخچال می باشد را بررسی می نماییم.

موتور یخچال یا کمپرسور یخچال را میتوان با لمس کردن و متوجه حرارت و داغی آن را بشویم حرارت متعادل امر عادی در یخچال است چرا که یخچال در حال کار کردن می باشد و عملکرد درسن خود را با گرمای موتور نشان می‌دهد .

بنابراین نباید جای نگرانی وجود داشته باشد. اما اگر متوجه شدید داغ شدن کمپرسور یخچال بیش از حد است و این داغی و حرارت و بدنه یخچال هم سرایت کرده است در این مواقع باید برای رفع اشکال و تعمیر آن اقدام کنید.

گرم شدن موتور یخچال اگر زیاد از حد باشد باعث آسیب رساندن به یخچال می شود و این امر باعث اختلال در سیم پیچی های آن و یا اتصالی قسمتی از یخچال صورت می گیرد زمانی که گاز گرمای مواد غذایی را جذب می کند و به داخل کمپرسور راه پیدا می کند و باعث فشار آن به افزایش دمای یخچال و داغ شدن یخچال منتهی می گردد.

اگر فشار گرمای و گاز داخل لوله های سیاه رنگ پشت یخچال افزایش پیدا کند باعث میشود به کمپرسور یخچال فشار وارد بشود که این امر باعث می شود گرمی و داغی کمپرسور یخچال بیش از حد باشد و این باعث اختلال و خراب شدن موتور می شود که در این صورت باید حتما از یک نیروی تعمیرکار تخصصی برای رفع این مشکل کمک بخواهید تا آن را برای شما تعمیر کند.

اما اگر آن را تعمیر نکنید ممکن است موتور یخچال بسوزد و در این صورت هزینه بسیار هنگفتی برای شما در بر خواهد داشت و یا اینکه مجبور به تعویض یخچال بشوید.

جهت دریافت مشاوره و خدمات هم اکنون با ما تماس بگیرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + پانزده =