تعمیر یخچال و فریزر یخساران کرج

تعمیر یخچال و فریزر یخساران کرج

تعمیر یخچال و فریزر یخساران کرج

تعمیر یخچال و فریزر یخساران کرج را به ما بسپارید . تعمیرکاران ما در مرکز تعمیر یخچال کرج تعمیرات یخچال فریزر شما را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند .

تعمیر یخچال و فریزر یخساران کرج یکی از انواع تعمیرگاه های بسیار مهم می باشد که خدمات بسیار زیادی را به مشتریان عزیز ارائه می دهد و به همین دلیل باعث شده است که به یکی از مهم ترین تعمیر گاه های یخچال یخساران تبدیل شود.

تعمیر یخچال به خاطر حساسیت یخچال بسیار دارای اهمیت است و به همین جهت کار آنها را بسیار دشوار کرده است. این شرکت تعمیری بسیاری از افرادی را که علاقمند به این کار هستند را مشغول کار کرده است.

این تعمیرگاه که در مرکز شهر کرج قرار دارد، مشتریان خاص خودش را دارد و آن قدر معتبر است که از شهر های اطراف برای حل مشکلات یخچالشان نیز به آنجا می آیند.

به کمک خدمات ما ، تا 60 درصد در هزینه ی تعمیرات خود صرفه جویی کنید !

تعمیر افتادگی درب یخچال

تعمیر یخچال و فریزر یخساران کرج ، افتادگی درب یخچال

یکی از شایع ترین مشکلاتی که برای انواع یخچال ها به وجود می آید، افتادگی درب یخچال ها است که در این تعمیرگاه ها به راحتی برطرف می شود.

درب یخچال به وسیله چند پیچ و مهره به تنه یخچال ها متصل می شود و وقتی که آن پیچ و مهره ها شل می شود باعث می شود که درب یخچال باز و بسته نشود یا اینکه بیفتد. از مهم ترین کارهایی که در این مرکز انجام می دهند، تعمیر این نوع از مشکل یخچال ها است. در این نوع تعمیر پیچ و مهره های یخچال که شل یا فرسوده شده است را تعویض یا تعمیر می کنند.

مرکز تعمیر یخچال و فریزر یخساران کرج به صورت رایگان این خرابی را برای مشتریان خود انجام می دهد و تا مدت معینی این خرابی ها را از مشتریان می پذیرد و به رفع آن اقدام می کند و بعد از آن هزینه هرگونه تعمیر یخچال برعهده خود مشتری می باشد.

ما ضامن کیفیت تمامی خدمات و تعمیرات خود هستیم

علت روشن نشدن یخچال و فریزر

تعمیر یخچال و فریزر یخساران کرج ، علت روشن نشدن

از دیگر مشکلات یخچال های ساده و فریزر، روشن نشدن موتور آن است. علت روشن نشدن یخچال به برند تولیدی آن بستگی ندارد و می تواند از مشکلات متعددی که برای موتور یخچال پیش می آید باشد.

مشکلاتی که باعث نروشن شدن یخچال می شود ممکن است در اثر جابجایی موتور آن آسیب دیده باشد که در این صورت باید حتماً به تعمیرگاه برده شود و افراد متخصص برای رفع این مشکل اقدام کنند.

یکی دیگر از علت روشن نشدن یخچال این است که ممکن است سیم های آن دچار اتصالی شده باشند و برق رسانی انجام نشود و یخچال هم روشن نشود .

یخچال ها موتور بسیار حساسی دارند و ممکن است که موتور آنها بسوزد. در این صورت باید به عوض کردن موتور یخچال اقدام کرد.

یکی از مواردی که ممکن است برای روشن نشدن یخچال فریزر اتفاق  بیفتد این است که پریزها به خوبی برق را به سیم های یخچال نرسانند یا برق به شدتی نباشد که به موتور یخچال ساده یا فریزر برسد و موتور آن روشن نشود.

دلیل دیگری که ممکن است به روشن نشدن یخچال و فریزر منجر بشود این است که آب بر روی سیم های آن و موتور آن ریخته بشود، اگر آب به درون آن سیم نفوذ کند سیم نمی‌تواند وظیفه خود را به خوبی اجرا کند و برق به خوبی به یخچال نرسد و اگر تقویت نداشته باشد، باعث اتصالی برق یخچال ها می شود. برای رفع این مشکل به تعمیرکاران مرکز تعمیر یخچال و فریزر یخساران کرج تماس بگیرید .

در کوتاه ترین زمان ممکن تمامی تعمیرات یخچال فریزر شما را انجام می دهیم

خدمات تعمیر یخچال و فریزر یخساران کرج

یکی از مراکز تعمیرات خدمات یخچال، مرکز تعمیر یخچال و فریزر یخساران کرج است که همه فعالیت های خرابی یخچال را انجام می دهد.

مرکز تعمیر یخچال و فریزر یخساران کرج، یخچال ساده و یا فریزر را تعمیر می کند و همه افرادی که در آنجا مشغول به کار هستند، دوره های تعمیرات را به صورت تخصصی آموزش دیده و با تجربه هستند و به صورت تضمینی کار خود را ارائه می دهند.

شرکت تولیدی یخساران سعی می‌کند که یخچال های خود را بدون نیاز به تعمیر در چند سال تولید کند، یعنی ابزاری که در ساختن آن به کار می برند از مواد درجه یک ساخته شده است، به همین دلیل کمتر دچار مشکلات می‌شود و کمتر نیاز به تعمیر و خدمات مربوط به آن را دارد.

تعمیر یخچال به خاطر داشتن برق زیاد و سیم پیچی بسیار خطرناک است و افرادی که مشغول درست کردن هستند نباید لباس ها یا وسایلی را که برق را که از خودش عبور می دهد را به همراه داشته باشند، ممکن است برق اتصالی بکند و از بدن آنها عبور کند و منجر به ایست قلبی بشود.

تعمیرکاران مرکز تعمیر یخچال و فریزر یخساران کرج در تمام موارد حرفه ای هستند و مشکلات را در سریع ترین زمان حل می کنند.

جهت دریافت خدمات و تعمیرات با ما تماس بگیرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − دو =