تعمیر یخچال و فریزر کینو کرج

تعمیر یخچال و فریزر کینو کرج

تعمیر یخچال و فریزر کینو کرج

تعمیر یخچال و فریزر کینو کرج خود را به متخصصین ما در مرکز تعمیر یخچال کرج بسپارید . امروزه وسایل برقی بسیار گران شده و از این رو افراد توجه ویژه‌ای به وسایل های خود نشان می دهند تا از خرابی و آسیب دیدن وسیله ها جلوگیری کنند. چون اگر وسیله برقی خراب شود قطعاً باید هزینه‌های زیادی را برای تعمیر کردن پرداخت کنند. یکی از وسایل هایی که امروزه کاربرد بسیار زیادی دارد یخچال می باشد و ممکن است این وسیله به دلیل اتصالات و یا پریدن فیوز دچار سوختگی در ناحیه موتور شود.

شما باید وسایل های برقی از جمله یخچال را به محض خراب شدن تعمیر کنید تا آسیب چند برابر نشود‌ بسیاری از افراد مشکل دارند و نمی‌دانند وسایل برقی خود را به کدام مکان ببرند تا تعمیر آن تضمین شده باشد‌. تعمیر یخچال و فریزر کینو در کرج یکی از مکان هایی است که مجرب ترین و ماهر ترین افراد را برای تعمیر یخچال در نظر گرفته و این افراد می‌توانند یخچال شما را با کیفیت فوق‌العاده تعمیر و کار خود را تضمین کنند همچنین مبلغ کمی را برای مواد اولیع و دستمزد خود دریافت می کنند.

این مکان سالیان سال به صورت پی در پی به کار تعمیر می پردازند و همین سایقه طولانی باعث شناخته‌شدنشان در میان مراجعه کنندگان شده است. یخچال یکی از وسایل های خانه می باشد که کاربرد بسیار زیادی دارد و برای تعمیر کردن یخچال باید آن را به مکانی ببرید تا بعد از درست شدن دوباره با مشکل قبلی مواجه نشوید که این مکان می‌تواند تمام این موارد را تضمین و خدمات ارزنده ای را به شما ارائه دهد.

نگران هزینه ی تعمیرات یخچال خود نباشید ، ما کمترین هزینه ی تعمیرات را داریم

معنی ارور های یخچال و فریزر کینو

تعمیر یخچال و فریزر کینو کرج ، ارور یخچال

یخچال فریزر کینو دارای دو بخش داخلی و بیرونی میباشد که اجزای سازنده بخش داخلی آن شامل کمپرسور اپراتور فیلتر از موارد دیگر می باشد که امروزه در مدل های پیشرفته و مدرن روی بدنه یخچال قرار دارند و هر کدام از آنها نقش های خاصی را ایفا می کنند.

اگر نقصی بر روی هر کدام از این اجزا ها به وجود آید ارور یا کد خطا بر روی صفحه نمایشگر دیده می‌شود که نشان دهنده بروز نقص و مشکل در یکی از بخش های یخچال فریزر بوده در نتیجه دیگر دستگاه به درستی کار نخواهد کرد. شما برای رفع و تعمیر یخچال کینو که دچار ارورشده است باید اطلاعات کافی را در مورد آن داشته باشید تا در اسرع وقت بتوانید آن را با هزینه کم تعمیر نمایید.

هنگامی که یخچال دچار نفس و یا مشکل شود یک پیغام خطا به صورت کد بر روی نمایشگر را مشاهده می شود در نتیجه شما می توانید بفهمید که یخچال شما دچار خرابی شده است.

ارورهای یخچال فریزر کینو متفاوت می باشد که هر کدی را که بر روی صفحه نمایشگر شما مشاهده می‌نمایید نشان دهنده خرابی در بخش خاصی از دستگاه بوده در نتیجه بعد از مشاهده نمودن ارور شما باید در جستجوی این باشه که کدام یک از بخش های یخچال دچار خراب شده است.

وقتی شما علامت ارور را مشاهده می نمایید باید به بخش پشت یخچال که کمپرسور در آنجا قرار دارد نگاه کنید که این کمپرسورها اتصالات برق را برعهده دارند در نتیجه اطمینان پیدا کنید که کمپرسور یخچال شما روشن است و اگر مشکلی در این قسمت نباشد ممکن است در برد الکتریکی یخچال مشکلی به وجود آمده باشد.

مشکل یخچال فریزر را در کمترین زمان و با کمترین هزینه ی ممکن رفع می نماییم

علت انسداد لوله یخچال و ویترین

تعمیر یخچال و فریزر کینو کرج ، انسداد لوله

تعمیرات یخچال و فریزر کینو به دلیل عوامل های مختلفی اتفاق می‌افتد که یکی از رایج ترین مشکلات در این محصول انسداد لوله یخچال می باشد. گاهی اوقات شما متوجه می شوید که کف آشپزخانه خیس شده و یا آب زیادی از درون یخچال به بیرون ریخته میشود که به خاطر انسداد لوله یخچال است که به دلیل عوامل های مختلفی این اتفاق به وجود می‌آید که در زیر به چند نمونه از این عوامل می پردازیم.

  1.  یکی از عوامل تاثیرگذار بر روی این اتفاق خرابی سنسور دیفراست،المنت و یا هیتر یخچال است.
  2.  عامل دیگری که شما با انسداد لوله مواجه می شوید این است که مواد غذایی روی لوله ناودان یخچال ریخته می‌شود و به مرور زمان مسر را مسدود می کند.
  3.  یخ زدن لوله ای ناودان یکی از رایج ترین علت انسداد لوله می باشد که شما برای رفع این موانع می توان یخچال را از برق بکشید و به آرامی تمام برفک ها را از روی ناودان جدا کنید دقت داشته باشید که این لوله ها به وسیله اجسام سوراخ نشود.

اگر شما تمام این موارد را امتحان کردید ولی هنوز با انسداد لوله مواجه شدید باید به گزینه ای فنی مراجعه کنید که در این مرحله شما باید به کندانسور سر بزنید که در قسمت پشت یخچال قرار دارد که به دلیل عوامل هایی از جمله گرد و غبار و یا یخ زدگی می باشد. گرفتگی لوله های پشت یخچال بسیار رایج است که علت آن خرابی کمپرسور می باشد و شما با تمیز کردن این نکته دقت می توانید انسداد لوله را برطرف و از نشتی آب جلوگیری کنید.

تمامی خدمات و تعمیرات این مجموعه گارانتی کیفی می شود

تعمیر یخچال و فریزر کینو کرج ، رفع نشتی

خراب شدن یخچال کینو به عوامل های مختلفی بستگی دارد ولی شما با تعمیر کردن می توانید جلوی بسیاری از این مشکلات را بگیرید. نشتی آب در یخچال و فریزر یک مشکل بسیار ساده است که شما اگر مشکل را بدانید به راحتی می توانید آن را برطرف کنید.

بسیاری از بانوان باعث نشتی آب یخچال و فریزر مواجه شده‌اند و تمام آشپزخانه‌ای آنها زیر آب مانده و دوست دارند هر چه سریعتر نشتی آب را رفع کنند که ما در زیر به آنها کمک می کنیم.

  1. در ابتدا شما باید فیلتر آب را تعویض کنید چون اگر این فیلتر معیوب شود یا بر اثر خرابی برای آن مشکلی پیش بیاید شما با چکه کدن آب مواجه می شوید.
  2.  اگر شما با نشتی آب مواجه شدید عامل اصلی آن بسته نشدن کامل درب یخچال می باشد که شما برای رفع این مشکل باید واشر و لاستیک های دور درب را تعویض کنید.
  3. مسیر خروجی آب یخچال ممکن است به دلیل عوامل های مختلفی مسدود که شما برای حل این مشکل می توانید به کمک یک اجسام تیز مسیر خروجی آب یخچال را باز کنید چون ممکن است این قسمت با کردن گیر کردن گردو و غبار یا ذرات دیگری مسدود شده باشد.
  4.  برفک های بسیار زیادی در فریزر ایجاد می‌شود و اگر شما آنها را تمیز نکنید در فشار بسیار زیادی قرار می‌گیرند و به زیر یخچال می ریزند و کم و کم آب می شود و در زیر یخچال آب تجمع می کند و شما برای رفع این مشکل می توانید در ماه یکبار برفک های فریزر را تمیز کنید.

هم اکنون با متخصصین ما تماس بگیرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 3 =